hun / eng / rom / ger

Gyülekezeteinkről

Az Omega Gyülekezetek tagjaiként mindannyian egy prófécia beteljesülésének részesei vagyunk. Gyökereink a pünkösdi-karizmatikus ébredéshez vezethetőek vissza, amely Magyarországra is megérkezett az elmúlt században, és forradalmi változást hozott az Egyház számára. A történelem viharai ugyan meggyengítették az Egyházat, de Isten nem felejtkezett el a magyar nemzetről, és az ébredés újabb hullámaival segíti a szellemi élet megújítását.

A rendszerváltás sokak számára reménykeltő volt, ám napjainkban újra tömegek élnek reménytelenségben Magyarországon. Mára kiderült, hogy a humánus kezdeményezések nem képesek gyökeres változást hozni az emberek számára. Az élethez való hozzáállásunknak kell megváltoznia, ehhez viszont vissza kell térnünk a forráshoz, aki az Úr Jézus Krisztus.

Az Omega Gyülekezet célja, hogy új erővel vigye el az evangéliumot a magyar emberek felé!