Történetünk

A Kál, Kompolt, Kápolna – három települést lefedő gyülekezeti munkánk 2010 nyarán kezdődött, ahol megtért egy házaspár. Ők keresték meg az Omega Hálózatot, kértek apostoli segítséget az új gyülekezet elindításához. A nyár folyamán – egy aktív evangélizációs időszak eredményeképpen sokan megtértek és megtapasztalták isten természetfeletti beavatkozását, gyógyulásokon, szabadulásokon és Szent Szellemmel való betöltekezéseken keresztül. Az első bemerítkezésen több, mint 40 fő vallotta meg hitét a vízkeresztségben. Továbbra is dinamikusan fejlődik a gyülekezet, 2010 végétől 100 fős terem áll rendelkezésre az istentiszteletek, Alfa-kurzusok, Házas-kurzus, gyermek és ifjúsági szolgálatok, valamint az imacsoport számára.

Kapcsolattartó: Szabó Zoltán

Cím: 3355 Kál, volt vasutas laktanya
Istentisztelet időpontja: szombatonként 18:00-tól

Házicsoportok:
Kál; kedden 18:00-tól
Vécs; pénteken, 18:00-tól

A helyszínekkel kapcsolatban telefonon lehet érdeklődni.