Történetünk

A mai pécsi Omega Gyülekezet plántálás, egy Süveges Imre által tartott céges előadásra (dolgozói tréningre) nyúlik vissza, amely után többen kifejezték érdeklődésüket a keresztény igazságok megismerése iránt. Ezen igazságok megismerése többeket megtérésre indított. Isten Gödöllőről Szabó Sándort küldte plántálóul, aki az Alfa kurzus tananyagán keresztül kezdte a munkát. Azóta kb. húsz megtért merítkezett be. Miközben több irányba folyt evangelizáció, – például barátok, szomszédok, egyetemi, kollégium, stb. – folyamatos volt a tanítások (igehirdetések, célirányos tanítások, házas kurzus) és személyes lelki gondozás “mentorálás” általi, a Krisztusi érettség elérését elősegítő munka.

A gyülekezet még a plántálási fázisban van. Szeretettel várunk Pécsieket és a környező településen élőket, akik szeretnék megismerni Krisztust, vele élő kapcsolatba kerülni, szeretnének egy nagyszerű, a Krisztusi jellemet magukra ölteni akaró, gyülekezetet plántáló csapatban munkálkodni, Isten országát építeni! Szeretettel várunk alkalmainkra!

Lelkipásztor: Szabó Sándor

Telefonszám: +36 70 323 6251
E-mail: szabsanyi61@gmail.com

Helyszín: 7625 Pécs, Rákóczi út 50. (A KDNP székházban, a Rossmann fölött)