hun / eng / rom / ger
szolgalataink

Minden évben a nyár a táborozások időszaka.

Az Omega Hálózatban nagy hagyománya van már ennek, helyi és országos szinten egyaránt.

Gyülekezeteink nagy részének van saját közösségi táboruk, változatos programokkal ahol sok pozitív élményeket szerezhetnek a résztvevők.

Ezen túl minden nyáron megrendezésre kerül 120-150 fővel a Re-GE gyermektábor, ahol színvonalas és tartalmas egy hetet tölthetnek el a gyermekek, így nagy népszerűségnek örvend az új generáció körében. Akik már kinőttek a gyermekkorból, visszajárnak ti-ni segítőként, hogy ki ne maradjanak a buliból.

Sok gyermek és fiatal életében voltak ezek az Úrral való találkozásnak meghatározó pontjai! www.re-generácio.hu

Több gyülekezetünk szolgál a településük lakói felé napközis gyermektáborral, amelyek sokak által kedveltek. (Kál-Kápolna-Kompolt, Nagykőrös, Zenta stb...)

Az elmúlt néhány évben a dombóvári-kaposzekcsői Üdülőtábor fejlesztésünk nagyon előrehaladt az önkéntes munkaerő és pályázatok megnyerése, kivitelezése által.

Ebből adódóan az egyre igényesebb táborhelyen, játszóparkban nyáron szinte folyamatos táboroztatás zajlik.

Ez a táborhely ad helyet több iFeszt (ifjusági) családi, német testvérek és egyedülállók valamint a rászoruló gyermekek táborának.

Minden nyáron több száz fő szerez igazi tábori élményeket itt, valamint az Istennel való közössége is elmélyül.

Itt található néhány színes tábori beszámoló az idei és az elmúlt évekből;

Üdülőtábor tájékoztató

2017-es tábori beszámoló