media

Tévedések - amiket befogadott az egyház

Egységár (darab): 1 200.00 Ft

Kérdés felvetése a termékről

Ez a tanulmány azért íródott, hogy az igei elhajlásokat leleplezze. A Szent Szellem egy-egy bibliai igazságot újból és újból felhoz, megújít az egyházban. A kegyelem tanítása Isten akaratából került ismét a középpontba, hogy a törvényeskedő gyülekezetek újból a Szellem szabadságába kerülve, Krisztus kegyelméről új kijelentést kapva, megújult erővel képviseljék az evangéliumot. Sajnos, amit az egyháztörténelem már sokszor igazolt, a mennyei kijelentést az ellenség is megtámadta, kibillentve azt a bibliai egyensúlyból.

A könyv pontosan megfogalmazza azokat az igei határokat, amiket mindenképpen figyelembe kell vennünk a kegyelemről szóló tanítás egyensúlyának megtartásához.

A szerző huszonhárom évvel ezelőtt fogadta el Jézus Krisztust személyes Megváltójának. Jelenleg lelkipásztori szolgálatot végez az Egyházban. Feleségével és három gyermekével Budapesten él.